Valdībai, kura ar apvērsuma palīdzību mēģina risināt juridiskus jautājumus, ir jāstājas tiesas priekšā!

LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ VALDES PAZIŅOJUMS
Valdībai, kura ar apvērsuma palīdzību mēģina risināt juridiskus jautājumus, ir jāstājas tiesas priekšā!
Pirmdiena būs tā diena, kad tūkstošiem cilvēku, pamatojoties uz pretlikumīgo valdības rīkojumu, tiks uzteikts darbs, jo valdība ar apvērsumam pielīdzināmām metodēm mēģina risināt medicīniskus jautājumus, izdodot likumam neatbilstošu tiesību aktu.
Šis rīkojums par ārkārtējo situāciju Kariņa-Levita režīmam ir nepieciešams, lai pārkāptu Darba likumu un atlaistu visus publiskā sektora cilvēkus, kuri iestājas par izvēles brīvību jautājumā, kas skar medicīnisku manipulāciju piespiedu noteikšanu. Tie ir skolotāji, ugunsdzēsēji, ārsti, sociālie darbinieki un daudzu citu profesiju pārstāvji, kuri nesaņem atbildes uz daudziem jo daudziem jautājumiem saistībā ar vakcināciju, lai varētu pieņemt nešaubīgu lēmumu par labu vakcinācijai. Ar šiem cilvēkiem nerunā, viņus pazemo, biedē un apsūdz par bezatbildību, vainojot līdzpilsoņu nāvēs.
Tā vietā, lai runātu ar sabiedrību, tiek pielietots atklāts terors pret tiem, kuri nepakļaujas. Jo vairāk – no varas puses tiek veicināta un pat atklāti atbalstīta naida runa pret nevakcinētajiem. Un šis patiešām ir noziedzīgi!
Ārkārtējā situācija tiek izsludināta nevis, lai apturētu gāzes un elektrības cenu kāpumu iedzīvotājiem, bet lai pretlikumīgi atņemtu darbu Latvijas nodokļu maksātājiem. Tās nav rūpes par cilvēkiem, tas ir valsts apvērsums!
Kariņš un Pavļuts ir izšķērdējis nodokļu maksātāju naudu reklāmas budžetos, neizskaidrojamos slimnīcu gultu iepirkumos, nepamatotās helikopternaudās, kas Covid aizsegā tika dalītas nozarēm, kuras tiešā veidā nekādi nav tikušas skartas vai cietušas zaudējumus.
Partija LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ aicina Centrālo Vēlēšanu Komisiju nekavēties ar partijas iesniegtās parakstu vākšanas iniciatīvas publicēšanu un nodrošināt Latvijas tautai iespēju nobalsot pret Kariņa valdības īstenoto patvaļu. Likumprojekts par valdības īpašo pilnvaru atcelšanu ir iesniegts CVK šā gada 1.oktobrī.