Aicinājums arodbiedrībām

Aicinājums arodbiedrībām

Politiskā partija “LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ” aicina Latvijas darbinieku arodbiedrības iestāties par saviem biedriem un palīdzēt risināt darba strīdus saistībā ar valdības ieviestajiem ierobežojumiem. Arī darba devējiem jāpalīdz rast risinājumus, lai nepazaudētu savus darbiniekus. Šobrīd tūkstošiem darbinieku no visdažādākajām nozarēm meklē palīdzību pie juristiem un opozīcijā esošajiem politiķiem.

Cilvēki ir izmisuši par savu un savu bērnu nākotni, jo šobrīd vara izmanto viszemiskāko no svirām – atklātu iebiedēšanu, liekot izdarīt smagas izvēles starp darbu un nonākšanu bezdarbnieku rindās, starp studijām augstskolā un piespiedu akadēmisko gadu, starp bērnu nodarbībām interešu pulciņos vai dalību sporta komandās un piespiedu dīkstāvi, no jauna pakļaujot jaunāko paaudzi sociālo kontaktu liegšanai un izolācijai, kas nešaubīgi ietekmēs ne tikai viņu fizisko, bet arī psihisko veselību.

Darbs ir ne tikai iztikas avots, bet lielā mērā arī cilvēku dzīves jēgas un satura piepildījums. Mēs lūdzam – nepametiet ne darba devējus, ne darba ņēmējus nelaimē šajā smagajā laikā, tādējādi masveidā papildinot bezdarbnieku armiju un emigrantu rindas!