Enerģētiskās krīzes apstākļos vienīgais risinājums ir cenu iesaldēšana!

Enerģētiskās krīzes apstākļos vienīgais risinājums ir cenu iesaldēšana!

Situācijā, kad energoresursu cenas ikvienai mājsaimniecībai pieaug teju divkārtīgi, kam sekos arī pārtikas un citu ikdienā nepieciešamu preču sadārdzināšanās, vienīgais risinājums ir iesaldēt energoresursu cenas, kā to jau apņēmusies Francijas valdība. Ar šādu aicinājumu rīkoties nekavējoši un pasargāt Latvijas iedzīvotājus no strauja izdevumu pieauguma pie valdības vēršas partija LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ.

Partijas finanšu ministra amata kandidāts Vilis Krištopans ir pārliecināts, ka elektroenerģijas cenu kāpums atstās iespaidu ne tikai uz mājsaimniecībām, bet arī ražošanu, pārtiku un valsts ekonomiku kopumā: “Ja elektroenerģijas cena strauji nekritīsies, tad dārgāk maksās arī produkti veikalos, samazināsies eksporta preču konkurētspēja un daudz kas cits. Tā būs vesela ķēde Latvijas ekonomikā.”

Partijas priekšsēdētāja Aināra Šlesera skatījumā gaidāmo enerģētisko krīzi, kuras priekšvakarā šobrīd ir valsts, bija iespējams savlaicīgi paredzēt un tai sagatavoties: “Tendences, kas pēdējo gadu laikā bija vērojamas saistībā ar Eiropas virzību uz “zaļo enerģētiku” un to saistīto gāzes cenu kāpumu bija paredzamas. Tagad par pieļautajām kļūdām un nepārdomāto enerģētikas politiku maksās katrs Latvijas iedzīvotājs. Un tas vairs nebūs tikai OIK, jo elektroenerģijas cenas jau tagad ir pieaugušas par 40%, ko ikviens redz savos rēķinos, bet tas ir tikai sākums. Ziemas periodā cenas tikai pieaugs un patiesībā Latvija ir īstas enerģētiskās krīzes priekšvakarā!”