Ainārs Šlesers: „Partija ir nodibināta. Esam ceļā uz uzvaru vēlēšanās!”

Šodien, 10.septembrī Uzņēmumu reģistrā apstiprināta politiskās partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ reģistrācija. Par partijas dibināšanu parakstījušās 499 personas. Partijas dibināšanas kongress notika 14.augustā, kurā partijas iniciators un līderis Ainārs Šlesers ar domubiedru komandu prezentēja partijas 50 punktu programmu un redzējumu, kā valsti izvest no cilvēciskās, politiskās un ekonomiskās krīzes. Partijas komandā nominēti kandidāti valsts augstākajām amatpersonām, parlamenta nozīmīgākajām pozīcijām un valdībai.

„Mūsu spēks ir komandā, jo viens nav karotājs. Mēs nākam no dažādām profesionālajām jomām un dažādām paaudzēm, mums ir atšķirīgas pieredzes, bet mums ir vienots redzējums par Latvijas nākotni, kas balstās cilvēka cienīgā dzīvē, tradicionālās un ģimeniskās vērtībās, varas atbildībā ne tikai par šodienu, bet arī par to, kā šeit dzīvos nākamās paaudzes. Diemžēl, šobrīd Latvijas vadoņi visciniskākajā veidā pandēmijas aizsegā realizē genocīdam līdzvērtīgu politiku, šķirojot un pazemojot cilvēkus, vēl nebijušā apmērā audzējot valsts parādu, iznīcinot pelnošas nozares un faktiski veicinot jaunu emigrācijas vilni. Šis neprāts ir jāaptur, un mūsu komanda ir tam gatava jau šodien,” tā par partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ izveidošanas mērķi saka Ainārs Šlesers.

Par partijas ģenerālsekretāru apstiprināts Arnis Cimdars. Partijas komandā Valsts prezidenta amata kandidatūrai pieteikta Jūlija Stepaņenko, Saeimas priekšsēdētājam – Linda Liepiņa, Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja amatam – Juris Leitietis, Saeimas Juridiskās komisijas vadītāja amatam – Aldis Alliks, Ministru prezidentam – Ainārs Šlesers, Finanšu ministram – Vilis Krištopans, Tieslietu ministram – Ilze Jurča, Satiksmes ministram – Edmunds Zivtiņš, Ārlietu ministram – Ēriks Jēkabsons, Iekšlietu ministram – Ļubova Švecova, Aiasardzības ministram – Raimonds Rublovskis, Labklājības ministram – Natālija Magazeina, Izglītības un zinātnes ministram – Ilze Stobova, Kultūras ministram – Līga Krapāne, Sporta un jaunatnes lietu ministram – Viktors Ščerbatihs, Valsts ieņēmumu dienesta vadītājam – Karina Plaude.

Partijas dibinātāju vidū ir dažādu jomu profesionāļi un sabiedrībā pazīstami cilvēki: Arnis Gromovs, Aija Krištopane, Maija Armaņeva, Jolanta Gulbe, Deniss Paškevičs, Elīna Didrihsone, Jānis Geduševs, Sandris Točs, Ritvars Tauriņš, Guntis Šenhofs, Ilmārs Vecvanags, Leontijs Morozs, Kristofers Pone, Mārtiņš Donga, Mārcis Jencītis, Roberts Žemaitis.