AINĀRS ŠLESERS: Es piedāvāju Latvijai 10 000 000 000 EUR

Pēc lustīgas līgošanas, vēlos Jums uzdod dažus jautājumus:

 • Kāpēc Latvija slīkst parādos?
 • Kāpēc Latvijas ārējais parāds ir sasniedzis 18 miljardus eiro?
 • Kāpēc Latvijai nav ekonomikas attīstības plāna, kā padarīt Latviju par bagātu valsti?
 • Kāpēc Latvijas valdībā nav neviena cilvēka, kuram ir vīzija, kā attīstīt Latvijas ekonomiku, lai Latvija kļūtu par bagātu valsti?

Latvijai ir jāattīsta ražošana, ir jāveicina preču un pakalpojumu eksports. Ir daudz iespējas, ko Latvija varētu darīt. Tāpēc gribu šodien piedāvāt Jums vienu projektu, kurš varētu nodrošināt Latvijai vismaz 10 miljardu investīcijas!

2008.gadā notika finanšu krīze, kuras rezultātā arī Latvija cieta lielus zaudējumus. Visvairāk cieta būvniecības un nekustamo īpašumu nozare. Praktiski visi būvniecības projekti apstājās, cilvēki nespēja norēķināties ar bankām, zaudēja savus īpašumus. Daudzi bija spiesti aizbraukt no Latvijas, labākas dzīves meklējumos.

Jau toreiz es sapratu, ka vienīgā iespēja Latvijai, lai izkļūtu no krīzes, ir piesaistīt ārvalstu investīcijas. Tāpēc 2009.gadā es piedāvāju Saeimai atbalstīt manu priekšlikumu, kas paredzēja piešķirt investoriem TUA (termiņa uzturēšanās atļauja), ja ārvalstu pilsonis ir ieguldījis 100 000 latu Latvijas ekonomikā, nekustamajā īpašumā, iegādājoties dzīvokli vai māju.

Pateicoties manam priekšlikumam, ārvalstu investori piecu gadu laikā ieguldīja Latvijas ekonomikā 3 500 000 000 EUR.

Pateicoties šīm investīcijām, atdzīvojās būvniecības nozare Latvijā, daudzi cilvēki tika izglābti no bankrota. Darba vietas tika radītas ne tikai būvniecības nozarē, bet arī citās nozarēs. Palielinājās apgrozījums veikalos un kafejnīcas, pasūtījumus saņēma mēbeļu ražotāji un citi Latvijas amatnieki. Darbs tika nodrošināts celtniekiem, tirgotājiem, taksistiem, frizieriem, dārzniekiem, auklītēm, šoferiem, skolotājiem, kultūras pasākumu organizētājiem un daudziem citiem.

Šodien Latviju atkal ir piemeklējušas vairākas krīzes, vispirms Covid19 pandēmija, pēc tam karš Ukrainā. Kariņa valdībai, diemžēl, nav nekāda plāna, kā attīstīt Latvijas ekonomiku. Viss, ko dara Kariņš, turpina aizņemties DAUDZ, DAUDZ NAUDAS, lai ar kredītu palīdzību, maksātu algas valsts sektorā strādājošiem un pensijas pensionāriem. Jūs nepārklausījāties! Pensijas un algas valsts sektorā strādājošiem (Levitam un Kariņam tai skaitā) nodrošina ārvalstu aizņēmumi!

Kariņš pēdējo gadu laikā ir aizņēmies vairāk nekā 6 miljardus eiro! Ja mēs neko nemainīsim, tad Latvijas valsts drīz nobankrotēs!

Vienīgā iespēja ir attīstīt Latvijas ekonomiku, lai cilvēkiem būtu labs darbs, lai cilvēki nebrauktu prom no Latvijas, bet tie kuri ir aizbraukuši, atgrieztos uz dzimteni.

Tāpēc gribu Jums izstāstīt par vienu projektu, kurš var nodrošināt vismaz 5 miljardu investīcijas nekustāmā īpašuma nozarē, kā arī vēl papildus vismaz 5 miljardus Latvijas valsts varētu saņemt KĀ DĀVANU no ārvalstu investoriem! Tas ir reāli izdarāms, ja ir politiska vēlme uzlabot Latvijas ekonomiku.

Mans priekšlikums ir sekojošs:

Es piedāvāju ieviest izmaiņas Latvijas likumdošanā, kas paredzētu ārvalstu investoriem, kuri ir iegādājušies nekustamo īpašumu Latvijā un samaksājuši Latvijas valstij 500 000 EUR maksu, piešķirt patstāvīgo uzturēšanās atļauju vienai ģimenei ( tēvam ar māti un nepilngadīgiem bērniem ).

No Ukrainas bēgļu gaitās devušies prom 6 miljoni Ukraiņu!

No Krievijas bēgļu gaitās ir devušies 4 miljoni Krievijas pilsoņu!

Latvijai, protams, ir jāsniedz atbalsts tiem bēgļiem, kuri ir cietuši kara laikā.

Bet kara laikā ir arī daudz bēgļi, kuriem nevajag sniegt atbalstu, jo šie bēgļi ir turīgi cilvēki, kuri ir gatavi paši nopirkt sev māju un apmaksāt visus izdevumus, samaksāt par bērnu skološanu utt. Jūs noteikti esat redzējuši, ka Latvijā ir daudz dārgas mašīnas ar Krievijas un Ukrainas numuriem.

Es uzskatu, ka tieši šiem cilvēkiem, kuri grib Latvijā dzīvot patstāvīgi, ir jāsamaksā Latvijai par šo privilēģiju, dzīvot ES un NATO valstī Latvijā!

Tāpēc es piedāvāju ieviest vienreizēju maksu 500,000 eiro apmērā no turīgiem ārzemniekiem, kuru ģimene vēlas dzīvot Latvijā! Protams, iespēju robežās, mums ir jānodrošina, ka šīs ģimenes būs lojālas Latvijai.

Pāris gadu laikā, ja mēs šo programmu reklamēsim, Latvija varētu piesaistīt vismaz 10 000 šādas ģimenes. Rezultātā, mēs varētu iekasēt Latvijas budžetā vismaz 5 miljardus eiro!

Šīs ģimenes ieguldīs Latvijas ekonomikā vēl vismaz 5 miljardus, nopērkot kādu dzīvokli vai māju, tādā veidā arī būtiski palielināsies nodokļu iekasēšana Latvijā!

Šī programma stimulētu Latvijas ekonomiku un radītu jaunas darba vietas, jo daudzi investori gribētu arī pārcelt kādu biznesu uz Latviju, piemēram IT biznesu, kā arī daudzus citus!

Latvija pēdējo 30 gadu laikā ir pazaudējusi gandrīz vienu miljonu iedzīvotāju. Domāju, ka 10 tūkstoši turīgas ģimenes neapdraudēs Latvijas valsti, it sevišķi, ja viņi ir bēgļi no Ukrainas un Krievijas.

Esmu pārliecināts, ka šī programma piesaistīs arī investorus no citām pasaules valstīm, piemēram, no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, ar kuriem mums ir diplomātiskas attiecības. Daudzas turīgas AAE ģimenes no maija līdz oktobrim pārceļas uz Eiropu, kur gaisa temperatūra nav tik karsta, kā Dubaijā. Vasarā Apvienotajos Arābu Emirātos gaisa temperatūra pārsniedz vairāk nekā 50 grādus Celsija. Tāpēc Latvija varētu būt ideāla vieta, kur paslēpties no karstās tuksneša saules. Ziemā latvieši lido uz Dubaiju atpūsties, lai vasarā arābi brauc un tērē savu naudu Latvijā.

LATVIJA VARĒTU KĻŪT PAR ZIEMEĻU DUBAIJU, par bagātu un attīstītu valsti, kuru apbrīnos visa pasaule❗️

Kariņš piedāvā aizņemties DAUDZ, DAUDZ NAUDAS!

Šlesers piedāvā nopelnīt DAUDZ, DAUDZ NAUDAS!

Kariņš piedāvā aizņemties 10 miljardus eiro!

Šlesers piedāvā nopelnīt 10 miljardus eiro!

BILANCE BŪS TĀDA, ka Kariņš izmaksās Latvijai 20 miljardus😱

Kas ir labāk Latvijai, izdomājiet paši! 🙂

Caur šo programmu mēs varētu finansēt atbalstu ģimenēm ar bērniem, maksājot 5000 eiro par katru jaundzimušo bērnu!

Mēs varētu atbalstīt mājokļa iegādes programmu ģimenēm ar bērniem, piešķirot:

 • 10% atlaidi ģimenei ar vienu bērnu,
 • 20% atlaidi ģimenei ar diviem bērniem,
 • 30% atlaidi ģimenei ar trim bērniem,
 • 60% atlaidi ģimenei ar četriem bērniem,
 • 100% atlaidi ģimenei ar pieciem bērniem.
 • Nosakot maksimālo atbalstu ģimenei 100,000 eiro!

Esmu pārliecināts, ka šī programma motivēs cilvēkus nebraukt prom no Latvijas, bet tos, kuri ir aizbraukuši, atgriezties atpakaļ uz Latviju!

Lai saņemtu šo atbalstu, ģimenei ir jādzīvo Latvijā!

Iespējams, tieši mājokļa atbalsta programma, apstādinās Latvijas izmiršanu!

Mēs ieguldīsim naudu arī automaģistrāļu būvniecībā Latvijā!

Mēs investēsim izglītībā, zinātnē un medicīnā!

Uzskatu, ka vajadzības Latvijā ir ļoti lielas, tāpēc piesaistīt 10 miljardu investīciju ir labāk nekā turpināt aizņemties miljardus, kas ir tas, ko patreiz dara Kariņa-Levita režīms!

Jo vairāk Latvijā piesaistīs investīcijas, jo vairāk Latvijā iekasēs nodokļus, jo vairāk Latvijā varēs atbalstīt mūsu pensionārus un visus pārējos, kuri ir atkarīgi no valsts atbalsta!

Parādu ir jāatdod vienmēr aizdevējam, bet investīcijas nav jāatdod!

Aicinu Jūs izteikties, vai Latvijai ir vajadzīgi 10 000 000 000 EUR?

🇱🇻 LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ 🇱🇻