AINĀRS ŠLESERS: Atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt!

Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levits režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.

Rodas jautājums, kāpēc Latvijā viss ir tik slikti? Kā Latvija līdz tam nonāca?

Ja Kariņa-Levita režīms nebūtu rīdījis vakcinētos cilvēkus pret nevakcinētajiem, tad situācija noteikti būtu labāka!

Ja “dakters” Pavļuts nebūtu mēģinājis notrallināt naudu pa labi un pa kreisi, ja nebūtu mēģinājis ieviest visādas loterijas, kuru galvenais mērķis bija nozagt loterijai paredzēto naudu, tad noteikti situācija būtu labāka!

Pavļutam tika piešķirti 80 miljoni EUR ar mērķi sagatavoties situācijai, ja valstī parādīsies vairāk saslimušo. Kur palika 80 miljoni, to Pavļuts nemaz nevar paskaidrot!

Tauta ir tā sašķelta, ka Kariņa-Levita režīms vairs nesaprot, ko darīt!

Tauta vairs netic esošajai varai!

Kāda ir izeja no šīs situācijas?

Esmu gatavs izteikt savu viedokli.

Vispirms, es neticu, ka Kariņa-Levita režīms vispār ir spējīgs kaut ko mainīt, jo tauta viņiem vairs netic!

Bet neraugoties uz to, risinājums ir nepieciešams!

Ja es šodien būtu Premjers, es vispirms atvainotos gan vakcinētajiem, gan nevakcinētajiem Latvijas cilvēkiem par valstī radīto haosu!

Es aicinātu Saeimu nekavējoši pieņemt likumu, kurš garantētu cilvēkiem TIESĪBAS pašiem pieņemt lēmumu – vakcinēties vai nevakcinēties!

Vienlaicīgi, es uzrunātu tautu, un aicinātu vakcinēties visiem, kuri uzskata, ka vakcīna ir mazākais ļaunums esošajā situācijā! Es arī atklāti pateiktu, ka tiks respektēta visu to cilvēki izvēle, kuri uzskata, ka vakcīna viņiem nav pieņemama.

Es arī neieviestu nekādus ierobežojumus Latvijā, bet aicinātu cilvēkus pašus rūpīgi izvērtēt, kur viņi ies, un kur viņiem labāk iet nevajadzētu.

Esmu pārliecināts, ka Latvijas cilvēki ir gudri!

Viņus nevajag uzskatīt par aunu baru, kuri neko nesaprot un grib tik ātri nomirt no Covida. Ja valdība cilvēkiem patiešām uzticētos, tad cilvēki paši vislabāk pieņemtu lēmumu, kā sevi un savus ģimenes locekļus pasargāt no visām nelaimēm!

Kas attiecas uz vakcinētiem cilvēkiem, tad arī viņiem skaidri ir jāpasaka, ka vakcīna negarantē, ka viņi nesaslims un nenomirs!

Tāpēc arī viņiem ir jābūt maksimāli piesardzīgiem un jāseko savai veselībai, neapraudot ne sevi, ne līdzcilvēkus! Diemžēl nākas redzēt daudzus vakcinētos cilvēkus, kuri ar acīmredzamām veselības problēmām staigā apkārt, jo valdība ir nodrošinājusi viņiem dzīvi tā saucamajā “zaļajā režīmā”. Nemaz nerunājot par testēšanu, kas uz vakcinētajiem faktiski neattiecas. Jautājums, kādēļ, ja reiz vīruss mūs nešķiro?

Mēs nevaram nolikt policistu pie katra Latvijas iedzīvotāja!

Tāpēc tikai un vienīgi uzticēšanās cilvēkiem, uzrunājot viņus kā gudrus un atbildīgus pilsoņus, var palīdzēt izvest valsti no esošās krīzes!

Ja būtu šāda godīga Latvijas premjerministra pozīcija, esmu pārliecināts, ka šodien vakcinēto cilvēku Latvijā būtu daudz vairāk!

Cilvēki nav muļķi, viņi saprot, ka šajā valstī kaut kas acīmredzami un pašos pamatos nav kārtībā, bet tas, kas cilvēkus tracina visvairāk, ir Kariņa-Levita režīma regulārie meli, kuri katru dienu cilvēkiem liek justies kā idiotiem, kurus grib diriģēt “dakteris” Pavļuts!

Es pats biju gatavs vakcinēties, bet es to neizdarīju, jo manai sievai ārsts nerekomendēja to darīt!

Es nolēmu atbalstīt sievu un nevakcinējos, neskatoties uz to, ka tas rādīs dažādus ierobežojumus manā dzīvē.

Uzskatīju, ka katrā ģimenē ir jāpieņem lēmums kopā.

Staigāt apkārt pa kinoteātriem, teātriem, kafeinīcām un restorāniem vienam bez sievas, nav man pieņemami!

Tāpēc es šodien gribu aicināt visus cilvēkus, kuri nav vakcinējušies, apspriest visus PAR un PRET savās ģimenēs un ar savu ģimenes ārstu, un tad pieņemt pašiem pareizu lēmumu VAKCINĒTIES VAI NEVAKCINĒTIES

Dievs svētī Latviju