14.08.2021. partijas “LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ” dibināšanas kongresa rezolūcija

Mēs, LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ dibinātāji, nepiekrītam valdības rīcībai, kas paredz obligātu vakcināciju noteikt ar likumu. Vakcinācija drīkst būt tikai brīvprātīga cilvēka izvēle. Ja Saeimā tiks pieņemts valdības virzītais likums, kas paredz obligātu vakcināciju virknē profesiju, tūkstošiem Latvijas cilvēku, kuri atteiksies no vakcinācijas, nepamatoti zaudēs darbu.

Mums, LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ dibinātājiem, nav pieņemama cilvēku sķirošana, pretnostatīšana un sabiedrības šķelšana! Mums nav pieņemami, ka ar likuma pantu nepamatoti atlaiž no darba tikai par cilvēka izvēli attiecībā uz savu veselību un dzīvību. Mēs aicinām valdību apdomāties! Cietīs cilvēki, cietīs uzņēmumi, un cietīs valsts, ja tiks pieņemts šāds diskriminējošs likums. Latvija jau tagad cieš no emigrācijas. Uzņēmumi cieš, jo trūkst speciālistu. Mums nav vajadzīgs emigrācijas vilnis prom no valsts vēl tāpēc, ka cilvēki atsakās vakcinēties!

Mēs, LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ dibinātāji aicinām - politiķi, attopieties!

Stipriniet medicīnu, nevis terorizējiet cilvēkus ar politisko vakcināciju! Jums vēl ir iespējas atteikties no likuma virzīšanas šādā formā, kas var izraisīt neparedzamas sekas. Ja politiķi neieklausās TAUTAI būtiskā jautājumā, mēs atbalstām tautas tiesības protestēt. Mēs, LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ dibinātāji, uzskatām, ka cilvēkiem ir tiesības aizstāvēt savas un savu tuvinieku tiesības un protestēt. Mēs, LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ dibinātāji, atbalstām tautas tiesības un būsim kopā ar tautu!

Pieņemta
Rīgā, 2021.gada 14.augustā