INĀRAS MŪRNIECES GRĒKSŪDZE – SAEIMA #18


  15.martā tika skatīta Aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces demisijas pieprasījums saistībā ar 220 miljonu EUR afēru viņas pārstāvētajā ministrijā.

  Aizsardzības ministre savā runā pilnībā apstiprināja, ka 220 miljonu Aizsardzības ministrijas iepirkums un dienā pirms Ziemassvētkiem noslēgtais līgums par bruņoto spēku apgādāšanu ar pārtiku IR AFĒRA. Ministre vairākas reizes uzsvēra, ka atbildība ir jāprasa no bijušā Aizsardzības ministra Pabrika kā arī to, ka notiks izmeklēšanas un amatpersonu atstādināšanas.

  Ir vairāki jautājumi un neskaidrības šai sakarā - Ināra Mūrniece pārstāv Nacionālo apvienību. Šī 220 miljonu EUR iepirkuma komisijas vadītājs bija Nacionālās apvienības biedrs Ēriks Ezeriņš, kas 2020.gadā kandidēja Rīgas domes vēlēšanās un kura viens no motivācijas vēstījumiem bija: “izbeigt praksi ar negodīgiem iepirkumiem”.

  Otrs - Kāpēc joprojām nav atstādināts no amata uz izmeklēšanas laiku pašreizējais Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs un otrais cilvēks ministrijā Garisons, kas ir bijis šajā amatā jau kopš bijušā Aizsardzības ministra Pabrika laika.

  Vāka foto no Saeimas: Reinis Inkēns

  🇱🇻 LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ 🇱🇻

  Facebook - https://www.facebook.com/latvijapirmajavieta
  Instagram - https://www.instagram.com/latvijapirmajavieta
  TikTok - https://www.tiktok.com/@latvijapirmajavieta