DEKOLONIZATORS LEVITS | Roberts Žemaitis


  👉 Aizejošais Latvijas prezidents Levits apgalvo, ka provokatore un sabiedrības rīdītāja Liāna Langa (Bokša) dara labu darbu. 🤔 ROBERTA ŽEMAIŠA viedoklis.

  Partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ vārdā tās priekšsēdētājs Ainārs Šlesers parakstījis vēstuli Ģenerālprokuroram, SAB direktoram un VDD priekšniekam, kurā argumentēti lūdz izvērtēt tulkotājas un dzejnieces Liānas Bokšas (plašāk pazīstama ar pseidonīmu Langa) aktivitātes publiskajā telpā no Krimināllikuma 78. panta [Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana] un nacionālās drošības aspektiem.

  Vēršoties pie drošības dienestiem, A.Šlesers aicina tos tiesiski izvērtēt L.Bokšas sociālajos tīklos paustos publiskos, provokatīvos izteikumus, vērtējot to saturu, formu un argumentus, kā arī šīs personas ietekmi uz auditoriju. Papildus tam vēstulē uzsvērts, ka būtu svarīgi noskaidrot, vai L.Bokšas aktivitātes nav citu – Latvijai nedraudzīgu valstu, un īpaši jau Krievijas Federācijas, atbalstītas un vadītas.

  L.Bokša ir iniciatore tēmturim #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Viņa sociālajos tīklos, apelējot pie latviešu nacionālajām jūtām, izmanto šo tēmturi, mērķtiecīgi kultivējot naidu pret tiem mazākumtautību pilsoņiem, kuru sarunvaloda ir krievu. L.Bokša prezentē sevi, kā ’’valsts politikas realizētāju’’, kura, likvidējot rusifikācijas politiku, izskauž divvalodību un cenšas nodrošināt valsts valodas aizsardzību. Turklāt Twitera un Facebook kontos L.Bokšai ir vairāki desmiti tūkstošu sekotāju, kuri seko viņas izteikumiem.

  🇱🇻 LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ 🇱🇻

  Facebook - https://www.facebook.com/latvijapirmajavieta
  Instagram - https://www.instagram.com/latvijapirmajavieta
  TikTok - https://www.tiktok.com/@latvijapirmajavieta